Novinky
Rychlebské stezky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jarda Knápek   
Neděle, 02 Květen 2010 08:37
Rychlebské stezky

Rychlebské stezky jsou stezky pro horská kola v okolí Černé Vody. Traily, které chtějí nabídnout terénním cyklistům co největší zážitek z jízdy na horském kole. Vznikly zrekonstruováním a adaptací starých loveckých chodníků. Nejsou to trasy z bodu A do bodu B, jak je známe od KČT, ale je to několik propojených okruhů, které začínají i končí v Černé Vodě, takže tvoří jakýsi MTB park - první svého druhu v České republice.

 

Aktualizováno Pondělí, 03 Květen 2010 20:15
Celý článek...
 
Jarní pročištění organizmu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jarda Knápek   
Pondělí, 19 Duben 2010 17:43

zeleninaKolega z práce přinesl vytištěný "Dvoutýdenní program na pročištění organizmu" / originál ve slovenštině, který jsem přeložil a doplnil podle uvedeného odkazu. Od pondělka 26.4.2010 zahajujeme s kolegou tento program.

Program je založen na konzumaci jablečného octu. Jablečný ocet se doporučuje nejen jako preventivní a léčivý prostředek, ale také jako zdraví udržující léčivý prostředek. Obsahuje totiž až stovku látek jako vitamíny, všechny esenciální aminokyseliny potřebné k vytváření protejnů a některé bioaktivní látky.  Jablečný ocet podporuje látkovou výměnu, zvyšuje schopnost tvorby červených krvinek a omezuje hnilobné a kvasné procesy ve střevech. Má pozitivní vliv na stimulaci metabolických procesů, které odbourávají tuk, čím můžou přispívat k postupnému snižování tělesné hmotnosti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 6 z 6
Joomla SEF URLs by Artio
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich