Heřmanický KOBEREC

PROPOZICE

|POPIS TRASY

| DISKUSE K ZÁVODU

| PŘIHLÁŠKA

| PŘIJATÉ PŘIHLÁŠKY

| VÝSLEDKY

 

Heřmanický KOBEREC 2015 - seznam přihlášených

Celkem přihlášeno: 72 závodníků

Příjmení Jméno Klub Obec / Město Kategorie Přihlášen Zaplaceno Dárek
Bittner Ondřej Red Point Racing Šumperk dorostenci (1997-1999) 2015-07-21 - 08:26:22
Vaculíková Andrea Nava Sport Velké Losiny Loučná nad Desnou dorostenky (1997-1999) 2015-07-16 - 22:41:22
Moravec Jakub JM Team Letohrad Letohrad ml. dorostenci (1999-2000) 2015-02-12 - 12:30:09
Anderlová Nika Františka Červená Voda mladší žákyně (2003-2004) 2015-07-12 - 10:50:53
Anderlová Nika Františka Červená Voda mladší žákyně (2003-2004) 2015-07-12 - 10:50:58
Kopecký Jan HartmanCZ Brandýs nad Orlicí mrňata - kolo (2011 a mladší) 2015-07-19 - 16:37:05
Kubíčková Valerie Vikýřovice mrňata - kolo (2011 a mladší) 2015-07-13 - 12:15:05
Zvědělík Jakub Vrbno pod Pradědem mrňata - kolo (2011 a mladší) 2015-07-17 - 16:10:06
Jiroutek Juraj IN-LIFE cycling team Olomouc mrňata - odrážedlo (2012 a mladší) 2015-07-13 - 14:46:18
Klaclová Vendula Ústí nad Orlicí mrňata - odrážedlo (2012 a mladší) 2015-07-16 - 19:32:55
Hladiš David TNF bike team Lesnice muži A a junioři (19-29 let) 2015-07-17 - 21:46:05
Křivohlávek David Lanškroun muži A a junioři (19-29 let) 2015-07-06 - 22:46:33
Kudláček Martin CykloTeam Kudláček Štíty muži A a junioři (19-29 let) 2015-07-06 - 22:54:48
Skála Jan RunSport Team Lanškroun muži A a junioři (19-29 let) 2015-06-14 - 12:48:41
Špárlinek Michal Lanškroun muži A a junioři (19-29 let) 2015-07-20 - 21:06:52
Dufek Ondřej Aeroklub Šumperk Šumperk muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-12 - 18:38:07
Jan Roháček XC SPORT.cz Nordic racing Team Brandýs nad Orlicí muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-05 - 07:46:46
Krupička Robert RunSport Team Valteřice muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-12 - 21:11:39
Novotný Viktor Fenix Jeseník Slavkov u Brna muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-11 - 11:14:51
Podhrázský Jan Aeroklub Šumperk Šumperk muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-12 - 18:27:55
Roleček Jakub Litomyšl muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-04 - 13:32:46 Ano
Skála Jan RunSport Team Lanškroun muži A a junioři (1976-1996) 2015-02-09 - 10:43:13 Ano
Kristek Jiří RETIA Pardubice Pardubice muži B (1966-1975) 2015-02-05 - 12:08:03
Macháček Karel XCSPORT.cz Nordic racing team Zábřeh muži B (1966-1975) 2015-02-11 - 21:54:31 Ano
Pocsai Sándor čerti Kunčina Moravská Třebová muži B (1966-1975) 2015-02-04 - 14:59:21 Ano
Riedl Petr CHromeč CHromeč muži B (1966-1975) 2015-02-11 - 16:12:18 Ano
Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team Žamberk muži B (1966-1975) 2015-02-11 - 13:14:09
Trnavský Miroslav XCSPORT.cz Nordic racing team Plzeň muži B (1966-1975) 2015-02-09 - 17:32:54 Ano
Valigura Martin XCSPORT okr.Olomouc muži B (1966-1975) 2015-02-08 - 17:21:25
Klacl Tomáš T.lama MTB Ústí nad Orlicí muži B (30 - 39 let) 2015-06-09 - 22:04:08
Kopecký Lukáš HartmanCZ Brandýs nad Orlicí muži B (30 - 39 let) 2015-07-19 - 16:35:07
Linhart Tomáš TNF bike team Šumperk muži B (30 - 39 let) 2015-07-20 - 20:20:25
Novák Martin Rudoltice Rudoltice muži B (30 - 39 let) 2015-05-05 - 19:59:07
Šourek Pavel Žamberk muži B (30 - 39 let) 2015-07-20 - 20:53:29
Trojek Karel Oknoplast Sumperk Sumperk muži B (30 - 39 let) 2015-07-15 - 20:22:03
Vomg Minh Schuan Phe Bycykl Peging Beking muži B (30 - 39 let) 2015-07-18 - 13:19:16
Schneider Luděk Čerti Kunčina Moravská třebová muži C (1963-1954) 2015-02-03 - 18:27:45 Ano Šátek REX
Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk Rapotín muži C (1963-1954) 2015-01-30 - 22:36:13
Jedlička Václav SK Žamberk Žamberk muži C (1965 a 1956) 2015-02-12 - 11:17:12
Jedlička Václav SK Žamberk Žamberk muži C (1965 a 1956) 2015-02-12 - 11:19:09
Kavka Jiří KB Letohrad Letohrad muži C (1965 a 1956) 2015-02-11 - 11:26:00 Ano
Liška Pavel CTC FORT SMC Ústí n.Orlicí Ústí nadOrlicí muži C (1965 a 1956) 2015-02-04 - 12:10:22 Ano šátek Rex
Němec Jiří XC sport.cz nordic racing team Kostelec nad Orlicí muži C (1965 a 1956) 2015-02-12 - 16:49:24
Novotný Luděk 3D Fitness Race Team Žamberk muži C (1965 a 1956) 2015-02-12 - 12:06:05
Brož Jaroslav Jukon Brno Brno muži D (1955 a starší) 2015-02-13 - 05:04:26 Ano
Kačírek Pavel Řetůvka muži D (1955 a starší) 2015-02-11 - 08:02:09 Ano
Riedl Václav Alspot-Akuna Šumperk Šumperk muži D (1955 a starší) 2015-02-11 - 16:31:17 Ano
Sadílek Ota Activity Lanškroun Lanškroun muži D (1955 a starší) 2015-02-04 - 13:36:52
Ston Pavel Bludov muži D (1955 a starší) 2015-02-11 - 16:54:26
Tempír František Sokol Štíty Štíty muži D (1955 a starší) 2015-02-11 - 21:30:46 Ano
Brandýs Roman KOLARNA Olomouc muži D (50 a starší) 2015-07-22 - 12:52:07
Jiroutek Juraj IN-LIFE cycling team Olomouc muži D (50 a starší) 2015-07-13 - 14:57:42
Roháček Michal XCSPORT.CZ Nordic racing team Ústí nad Orlicí muži D (50 a starší) 2015-07-14 - 10:22:48
Roháček Michal XCSPORT.CZ Nordic racing team Ústí nad Orlicí muži D (50 a starší) 2015-07-14 - 10:23:48
Spáčil Leopold GIANT Brno Letovice muži D (50 a starší) 2015-07-19 - 12:06:43
Trojek Karel Oknoplast Sumperk Sumperk muži D (50 a starší) 2015-07-15 - 20:23:22
Barnet Vilém Sport Bart Team Letohrad nejmladší žáci (2005-2007) 2015-07-19 - 07:34:46
Blažek David Základní škola Kožušany Kožušany nejmladší žáci (2005-2007) 2015-07-18 - 22:16:18
Raška Lukáš SK ŠELA SPORT Bohuňovice nejmladší žáci (2005-2007) 2015-07-13 - 10:18:16
Zderčík Matyáš Nava Sport Velké Losiny Strání nejmladší žáci (2005-2007) 2015-07-16 - 22:43:25
Riedl Vojtěch CHromeč nejmladší žáci II(2005-2006) 2015-02-11 - 16:15:49
Kubíček Petr Vikýřovice předškolní chlapci (2008-2010) 2015-07-13 - 12:12:43
Raška Tomáš SK ŠELA SPORT Bohuňovice předškolní chlapci (2008-2010) 2015-07-13 - 10:20:15
Knápková Anežka XCT Horní Heřmanice Horní Heřmanice předškolní děti (2009 a mladší) 2015-02-13 - 07:38:45
Knápková Anežka XCT Horní Heřmanice Horní Heřmanice předškolní děti (2009 a mladší) 2015-02-13 - 07:39:35
Riedlová Eliška CHromeč předškolní děti (2009 a mladší) 2015-02-11 - 16:18:14
Barnetová Žofie Sport Bart Team Letohrad předškolní dívky (2008-2010) 2015-07-19 - 07:36:46
Valigura Jiří ------------- okr.Olomouc st. dorostenci (1997-1998) 2015-02-08 - 17:22:48
Kopecká Jana HartmanCZ Brandýs nad Orlicí ženy A a juniorky (19-39 let) 2015-07-19 - 16:39:50
Staňková Štěpánka TNF bike team Vikýřovice ženy A a juniorky (19-39 let) 2015-07-20 - 20:19:00
Vogelová Dagmar Cykloklub Bendl Kostelec nad Orlicí ženy A a juniorky (19-39 let) 2015-07-23 - 21:01:56
Schneiderova Bedřiška Čerti Kunčina Moravská třebová ženy B (1973 a starší) 2015-02-03 - 18:25:51 Ano Šátek REX

 

Celkem přihlášeno: 72 závodníků

Výhody pro závodníky přihlášené předem přes internet:

  • děti do 10 let obdrží při prezentaci DVD s pohádkou
  • startovné pro dospělé 100Kč
  • první 3 dospělí přihlášení přes internet obdrží při prezentaci multifunkční šátek REX. Podmínkou je uhrazené startovné převodem na účet (rozhoduje datum doručení platby)
  • rychlejší prezentace

Platby startovného zasílejte na účet: 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky pro příjemce platby uveďte vaše jméno a příjmení.

 

PARTNEŘI ZÁVODU

Partneři seriálu závodů XC3

 
Joomla SEF URLs by Artio
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich